İzmir Özel Güvenlik Şirketleri

Atlantis Özel Güvenlik Eğitimi

Atlantis özel güvenlik hizmetleri 2010 yılında, 7701 Sayılı Ticaret Sicil Gazetesinde yayımlanarak ticari hayatına başlamıştır.

İçişleri Bakanlığı’ndan “Özel Güvenlik Şirketi İzin Belgesi” ve “Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Faaliyet İzin Belgesi” gibi belgeleri alarak kurum ve kuruluşlara özel güvenlik hizmeti ve özel güvenlik personeli yetiştirmek için özel güvenlik eğitim hizmeti vermeye başlamıştır.

Atlantis Güvenlik Eğitimi, günümüze kadar 3 bin’in üzerinde özel güvenlik personeli yetiştirmiş ve hem bağlı fiirmamız Atlantis Özel Güvenlik Hizmetleri bünyesinde hem de çeşitli ilgili alanlarda eğitimli  personel istihdam etmiştir.

Atlantis Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri bünyesinde bulunan “Alarm İzleme Merkezi” ile hem fiziki hem de elektronik güvenliği birbiriyle entegre ederek  kurum ve kuruluşlara güvenlik hizmeti sağlamada önemli adım atmıştır.

İzmir özel güvenlik şirketleri arasında yer alan Atlantis Özel Güvenlik Eğitimi; İzmir Buca’da ve Karabük Merkez’de bulunan ofislerinde temel silahlı ve silahsız eğitimi, yenileme eğitimi, hizmet içi eğitim atışı eğitimi, silahsızdan silahlıya fark eğitimi vermektedir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]Bir cevap yazın